Antikvariát Bílé Vrány

- DOPORUČUJEME -Sci-fi / Fantasy / KomiksVaria
Rok
1991
Vazba
původní s přebalem 8°
Stav
přebal drobně opotřebený jinak dobře zachováno
Všechny vlastnosti
ISBN
80-207-0262-8
Místo vydání
Praha
Nakladatel
Odeon
Počet stran
379 s.
Překlad
František Vrba
Rok vydání
1991
Sklad
sklad
Stav
přebal drobně opotřebený jinak dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
původní s přebalem 8°
- DOPORUČUJEME -Dobrodružné od r.1950Varia
Rok
1989/1990
Vazba
12x pův.sešit 4°
Stav
velmi dobře zachováno
Všechny vlastnosti
Ilustrátor
Kája Saudek
Místo vydání
Praha
Nakladatel
Svépomoc
Počet stran
12 s.
Rok vydání
1989/1990
Sklad
sklad
Stav
velmi dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
12x pův.sešit 4°
PříručkyTechnikaVaria
Rok
1972
Vazba
pův.lamino 8°
Stav
dobrý
Sklad
krám
Všechny vlastnosti
Edice
Řada strojírenské literatury
Místo vydání
Praha
Nakladatel
SNTL
Počet stran
575 s.
Rok vydání
1972
Sklad
krám
Stav
dobrý
Typ předmětu
kniha
Vazba
pův.lamino 8°
- DOPORUČUJEME -CestopisyMístopis / Národopis
Rok
1912 / 1913
Vazba
poloplát.převazba 8° /včetně obálek/
Stav
dobře zachováno
Všechny vlastnosti
Místo vydání
Brno
Počet stran
226 + 456
Rok vydání
1912 / 1913
Sklad
sklad
Stav
dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
poloplát.převazba 8° /včetně obálek/
- DOPORUČUJEME -CestopisyMístopis / Národopis
Rok
1907
Vazba
poloplát.převazba 8°
Stav
dobře zachováno
Všechny vlastnosti
Místo vydání
V Brně
Nakladatel
Musejní spolek
Počet stran
228
Rok vydání
1907
Sklad
sklad
Stav
dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
poloplát.převazba 8°
- DOPORUČUJEME -CestopisyMístopis / Národopis
Rok
1948
Vazba
celoplát.převazba 8° obálka nalepená na deskách
Stav
dobře zachováno
Všechny vlastnosti
Místo vydání
V Brně
Nakladatel
Musejní spolek
Počet stran
720 s.
Rok vydání
1948
Sklad
sklad
Stav
dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
celoplát.převazba 8° obálka nalepená na deskách
- DOPORUČUJEME -CestopisyMístopis / Národopis
Rok
1922
Vazba
poloplát.převazba 8°
Stav
velmi dobře zachováno
Všechny vlastnosti
Místo vydání
V Brně
Nakladatel
Musejní spolek
Počet stran
393 s.
Rok vydání
1922
Sklad
sklad
Stav
velmi dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
poloplát.převazba 8°
PříručkyTechnikaVaria
Rok
2006
Vazba
původní brož. 8°
Stav
velmi dobrý
Sklad
krám
Všechny vlastnosti
ISBN
80-86167-28-3
Místo vydání
Ostrava
Nakladatel
HEL
Počet stran
175 s.
Rok vydání
2006
Sklad
krám
Stav
velmi dobrý
Typ předmětu
kniha
Vazba
původní brož. 8°
Vydání
1
- DOPORUČUJEME -Botanika / Zoologie / ZahradaPříručky
Rok
1907
Vazba
pův.poloplátěná 4°
Stav
vazba mírně ušpiněná, v okrajích lehce odřená, na deskách dvě razítka viz. foto, na jedné příloze razítka viz. foto mimo ilustrace, kousek tit. listu chybí viz. foto jinak dobře zachováno
Sklad
krám
Všechny vlastnosti
Edice
Atlasy přírodovědecké ; II
Místo vydání
Praha
Nakladatel
Kober
Počet stran
XXIV
Rok vydání
1907
Sklad
krám
Stav
vazba mírně ušpiněná, v okrajích lehce odřená, na deskách dvě razítka viz. foto, na jedné příloze razítka viz. foto mimo ilustrace, kousek tit. listu chybí viz. foto jinak dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
pův.poloplátěná 4°
- DOPORUČUJEME -Umění / ArchitekturaVaria
Rok
1999
Vazba
původní brož. 4°
Stav
na jednom místě lehce odřená vazba jinak dobře zachováno
Sklad
krám
Všechny vlastnosti
ISBN
80-7205-197-0, 80-7209-160-3
Nakladatel
Taschen
Počet stran
778 s.
Rok vydání
1999
Sklad
krám
Stav
na jednom místě lehce odřená vazba jinak dobře zachováno
Typ předmětu
kniha
Vazba
původní brož. 4°